Training Positiviteit (De 7P training)
STOP MET KLAGEN, ZEUREN EN DOEMDENKEN!
Verbeter de relatie met jezelf, je partner en je collega's.(Her)ontdek de kracht van positieve emoties.
Geef het klagen eraan en focus op wat wel goed is in je leven om zo een gezondere en vrolijkere en positievere versie van de werkelijkheid te creëren. Met behulp van onze training kan je in 10 weken tijd een omslag maken.
We kennen allemaal het effect van positieve gevoelens, maar we missen vaak de vaardigheden om die gevoelens vast te houden en in te zetten op die momenten dat we ze nodig hebben.
In deze training ga je leren hoe je aan de hand van een duidelijk stappenplan je positieve emoties in je leven kunt ervaren en vast kunt houden. Je leert nieuwe mogelijkheden te zien, over negatieve ervaringen heen te komen, betere relaties aan te gaan en je gezondheid te verbeteren. Met als doel je bewust(er) te maken dat jij jouw positiviteit zelf kunt beinvloeden, met als resultaat meer WELzijn, productiviteit, creativiteit, innovativiteit, plezier, liefde en gezondheid.
Ook komt duidelijk naar voren dat positieve emoties een lange termijn impact hebben op o.a. relaties en woon-werkgeving.
We worden betere versies van onszelf en ontwikkelen die instrumenten die we nodig hebben om het beste uit ons leven te halen.
Met POSITIVITEIT word je uiteindelijk de beste versie van jezelf!
Deze training is voor iedereen die een betere versie van zichzelf wil worden. Die op een andere manier naar zichzelf wil kijken en daar naar wil handelen vanuit een ander perspectief. Doorlooptijd circa 2,5 maand, 3 bijeenkomsten met ondersteuning van e-mail learning.
Mail ons voor nadere informatie
Contact


























